Aktuális mérkőzések

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Aktuális mérkőzések

Hozzászólás Szerző: Santos »

greg: <br><br>Kotiev legalább mind a kettőt megnyerte... ;)
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Aktuális mérkõzések

Hozzászólás Szerző: greg »

[quote author=Santos link=board=profiboksz;num=1035721480;start=525#529 date=02/16/04 » 12:13:25]Ezen a Seka-n mosolygok még mindig (most vettem észre, hogy te már beírtad)! Két héttel a WBF világbajnoki címmeccs után bevállalta Jacob-ot az EU váltósúlyú (!) címéért... Ebbõl is lehet látni, milyen csodálatos választás volt Seka... (kár hogy nincs hányós szmájli...)[/quote]<br><br>Van, akinek sikerült egy hasonló mutatvány, méghozzá az Universumtól: <br><br>http://www.boxrec.com/boxer_display.php ... r><br>Nézd meg, a dátumokat az interkonti meccs és a világbajnoki meccs elõtt!!
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Aktuális mérkőzések

Hozzászólás Szerző: Santos »

[quote author=Edgegod link=board=profiboksz;num=1035721480;start=525#527 date=02/16/04 ť 01:26:36]A hétvégén kikapott Nagy Jani és Kótai Misi legutóbbi ellenfele is. Chacon Ricardo Silva, Monney Seka pedig Stephane Jacob ellen zakózott.[/quote]<br><br>Ezen a Seka-n mosolygok még mindig (most vettem észre, hogy te már beírtad)! Két héttel a WBF világbajnoki címmeccs után bevállalta Jacob-ot az EU váltósúlyú (!) címéért... Ebből is lehet látni, milyen csodálatos választás volt Seka... (kár hogy nincs hányós szmájli...)
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Aktuális mérkõzések

Hozzászólás Szerző: edge »

A hétvégén kikapott Nagy Jani és Kótai Misi legutóbbi ellenfele is. Chacon Ricardo Silva, Monney Seka pedig Stephane Jacob ellen zakózott.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Re: Aktuális mérkőzések

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Elég nagy botrány volt tegnap a SSS-Klaniqi meccs után. Először is Ahmed Öner, aki SSS menedzsere és egyben volt UBP boxoló és Fritz Sdunek lányának férje nem akarta igazán tudomásul venni a vereség tényét. Többször is anyázott Kohllal. Nagyon csalódottan nyilatkoztak, úgy érezték ezt a mérkőzést elcsalták. Ezen kívül azt nehezményezték hogy a merkőzés előtt SSS-t orvosi vizsgálatokkal kizökkentették a felkészülésből. Azt mondták a mindent elkövettek annak érdekében hogy SSS veszítsen. <br><br>Kohl szerint az orvosi vizsgálatokra azért volt szükség mert SSS-nek valamikor régebben hapatitisz B-je volt, ezért  őrá más fajta orvosi vizsgálatok vonatkoznak. Ez akkor is így volt amikor SSS az USA-ban boxolt. <br><br>Véleményem szerint tegnap este két TOP20-30 boxoló csapott össze, és a motiváltabb boxló győzött. SSS nagyon elfáradt a 10 menet után így azt a három menetet elvesztett. Ezzel a meccs is elment... <br><br>Thomas Ulrich legyőte Michael Rusht..., és ezzel (a ZDF szerint) készen áll arra hogy a világbajnoki címért mérkőzzön.  Állítolag már elkezdtek tárgyalni Johnsonnal!  Engem nem győzött meg Ulrich egyáltalán. Ha Rushnak kicsit nagyobb lett volna azütőereje akkor az első 3 menetben befejzhette volna a mérkőzést. 4-5 menet után viszon nagyon elfáradt, és Ulrich felülkerekedett. Nem látom ezt az Ulrichot annyira jónak hogy Johnsont legyőzze. Szerintem ha összehozzák a meccset akkor Jonhson megint leüti a németet. Zavaró hogy a ZDF mekkora sztárt csinál belőle. <br><br>Tegnap este Alex Petkovicsot kiütötték, méghozzá nagyon látványosan. Először a 3. menetben ment le, onnantól kezdve elfelejtett boxolni. 7.-8. menetben is iszonytosan nagy verést kapott. A közöség láthatóan nagyon élvezte a mérkőzést...
Chagaev
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 269
CsatlakozottCOLON 2003-12-05 15:11:01
Tartózkodási helyCOLON Halálcsillag

Re: Aktuális mérkõzések

Hozzászólás Szerző: Chagaev »

Jó volt az Ulrich-Rush meccs is, kár, hogy az amerikai hamar elfáradt, Ulrich felõrölte, a vége már mészárlás volt, de azért le a kalappal Rush elõtt, hogy kibírta lábon.<br>Madárnak nem lennének gondjai Ulrich ellen SZVSZ.
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Aktuális mérkõzések

Hozzászólás Szerző: edge »

Meglepõen jó meccs volt. Úgy éreztem, hogy mindketten nagyon komolyan vették. Nálam is Luan nyert 116-113-ra. Nincsenek a legjobbak között ez tény, de a top 20-25 az szerintem reális. Samil nagyon reklamált meccs után, hogy visszavágót szivesen vállal, csak máshol, más pontozókkal, stb. , ezzel utalva arra, hogy nem ért egyet az eredménnyel. Szerintem nincs igaza. Ha nem is túl nagy különbséggel, de Luan jobb volt ezen az estén.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Chagaev
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 269
CsatlakozottCOLON 2003-12-05 15:11:01
Tartózkodási helyCOLON Halálcsillag

Re: Aktuális mérkõzések

Hozzászólás Szerző: Chagaev »

Jó kis hirigelõs meccset vívott SSS és Krasniq, az albánt hozták ki gyõztesnek 12 menetben!<br><br>Védekezés nem nagyon volt, mindketten szépen szedték az ütéseket. Szerintem még a mai nehézsúlyhoz képest is csak közepes boxolók ezek a fiúk. Nincsenek a TOP10ben.
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

aktualis merkozesek

Hozzászólás Szerző: Santos »

Szimplán, normális keretek között vonjuk le a tanulságot: sok Luan-rajongó van (legalább is több mint SSS-rajongó, mint ahogy a lenti ábra mutatja), függetlenül nemi és érzelmi hovatartozásuktól (a szavazás ugyanis nem erről szólt...). ;)
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

aktualis merkozesek

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

Foleg hogy Samil Sam az eselyesebb (legalabbis szvsz). <br><br>Valoszinuleg Krasniqi rajongoi elleptek a szavazast.
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

aktualis merkozesek

Hozzászólás Szerző: greg »

Hmm! Ez elég furcsa. A szavazás állása az Uni honlapján a Sam vs. Krasniqi összecsapást illetõen. <br><br><br>Sinan Samil Sam vs. Luan Krasniqi: Who will win?<br> <br>Sam by decision (7%) <br>Sam by knockout (18%) <br>Krasniqi by decision (12%) <br>Krasniqi by knockout (63%) <br><br>Nem tudom, de ez a Krasniqi KO-gyõzelemre vonatkozó tipparány már-már irreálisan magas.
Harsona
Reménység
HozzászólásokCOLON 92
CsatlakozottCOLON 2003-03-21 21:52:53

aktualis merkozesek

Hozzászólás Szerző: Harsona »

Freitas-Grigorjan?<br><br>Az USA-ban lesz. Az UNI egyre többször méri hozzá magát az igazi világelithez.
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

aktualis merkozesek

Hozzászólás Szerző: greg »

Nem vette fel valaki véletlenül a gálát?<br>Én sajna nem tudtam megnézni, és az ismétlést sem tudom, de Hopkins és Mayorga meccse mindenképp' kellene.
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

aktualis merkozesek

Hozzászólás Szerző: pyngy »

A gála tényleg szuper volt! Bár a Ruiz-Rahman meccset végig aludtam ;D!
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

aktualis merkozesek

Hozzászólás Szerző: supras »

Hát elég jó gála volt a Don King féle scak a nehézsúlyú mérközés volt kegxetlenül szar.Ezen az estén nagyon szivesen láttam volna egy Vitalij-Rahman mecsett.
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

aktualis merkozesek

Hozzászólás Szerző: edge »

Pár rövid komment a hétvégi meccsekhez:<br><br>Ottke vs Reid<br>Szokásos dögunalmas Ottke meccs volt. Semleges pályán akár Reid is nyerhetett volna. A 117-112 pontozás irreális (a fightnews szerint Reid nyert 115-112-re).<br><br>Hatton vs Tackie (nem láttam)<br>Bár Hatton gyõzelmére tippeltem, de meglepett, hogy a pontozás alapján ennyire sima meccs volt.<br><br>Harrison vs Nix<br>Tetszett A. Harrison bunyója, szerintem két éven belül TOP10-es nehézsúlyú lesz. Csak sietnie kéne, mert már 32 éves.<br><br>Vargas vs Marshall<br>Fernando jobban bunyózott mint Vanderpool ellen, szerintem megint ott lesz/van az elitben, közvetlenül Mosley és Oscar mögött.<br><br>Judah vs Rangel<br>Úgy tûnt, hogy Judah nagyon jó formában van, de Rangel nem a megfelelõ szintû ellenfél volt számára. Jó lenne az a visszavágó Tszyu ellen...<br><br>Garcia vs Simms<br>Szerintem szabálytalan volt a végzetes ütés. Kár érte, mert addig egy nagyon jó (és nyílt) meccset láthattunk.<br><br>Ruiz vs Rahman<br>Az Ottke vs Reiddel vetekedett a hétvége legunalmasabb meccse címéért, talán el is nyerte azt. Kihegytam volna szivesen. Az eredmény reális, Ruiz volt a "kevésbérossz".<br><br>Spinks vs Mayorga<br>Az est meglepetése. Lehet egyedül vagyok vele, de azt vártam, hogy Mayorga elõbb-utóbb betalál és akkor vége lesz a shownak. Spinks sokkal jobban mozgott lábon mint pl Forrest és azt hiszem ennek köszönheti elsõsorban a sikerét. A 114-114-es pontozás teljesen érthetetlen számomra.<br><br>Hopkins vs Joppy<br>Hopkins megint igazolta klasszisát és a p4p listákon elfoglalt elõkelõ helyét, az utolsó menetekben egyszerûen péppé verte szerencsétlen Joppy fejét. Jó meccs volt, csak kicsit egyoldalú :).<br><br>A Sport1-en minden idõk legbotrányosabb stúdiovendége (Hranek) tette fel a koronát a gálára. Eleinte bosszantóak voltak a közhelybombái, késöbb viszont már kifejezetten mulattatott, hogy egyetlen értelmes gondolatot nem tud hozzátenni a szokásos formáját hozó Szegõ "Neeem?" András szösszeneteihez.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

aktualis merkozesek

Hozzászólás Szerző: Santos »

Hungarian Laszlo Komjathi appears to be the opponent for WBC Int´l titleholder Michele Delli Paoli December 5 in Sassari. On the undercard bantam Simone Maludrotto takes on Frenchman Tuncay Kaya.<br><br>A SPORT1 közvetíti a meccset!!! :)<br><br>Sport1<br>december 5. péntek<br>22:30 Ökölvívás<br>Komjáthi-Delli Paoli, nk-i gála, Sardegna (élő) <br>
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

aktualis merkozesek

Hozzászólás Szerző: Santos »

[quote author=WNB link=board=profiboksz;num=1035721480;start=0#0 date=11/23/03 ť 17:29:54]A boxrec schedule-t böngészve megakadt a szemem egy egzotikumon:<br><br>###<br>Tuesday 25th November 2003<br>Bulgaria, Sofia<br><br>Sami Elovaara v Sedrick Fields 8 Heavyweight <br>Hovik Keuchkerian v TBA Heavyweight<br>###<br><br>Egy (épp vereség-spirálba hulló) amerikai Szófiában - a (hazai pályán küzdő?) finn bika ellen (aki Hersisia elleni vereségét piheni ki)...<br><br>...és egy bejrúti-libanoni születésű, örmény származású (?) spanyol, aki már Donovan Luffot is legyőzte (a szlovák felhozatal mellett) vs. TBA...<br><br>...már csak egy "imitátorá Karla Gottá" hiányzik - mint a föld showja.[/quote]<br><br>A tánczseni jó napot fogott ki, és legyőzte a bikát... ;) Elovaara azt nyilatkozta, hogy az volt a tervük, hogy a meccs második felében nyomás alatt tartják Fields-et... Nem volt rá idejük, Fields úgy szétcsapta a finn fejét, hogy szinte össze kellett ragasztani... ;)<br><br>The Bull Stopped On Cut By Big Buck <br>November 25: Sami "The Bull" Elovaara lost his second consecutive fight tonight, when he was stopped on a cut over the left eye and halted by the doctor in the fifth round against American Sedrick "Big Buck" Fields in Sofia, Bulgaria. The bout was highly entertaining, with both boxers giving and taking from start to finish. Fields started best, but he Finn came back and performed well in the second and third rounds. Fields was best in the fourth, and in the fifth he connected with a right hook that cut Elovaara. The doctor felt the Scandinavian couldnt continue, and the victory was awarded to Fields by TKO. Elovaara´s record dropped to 14-3, 9 KOs, while Fields goes to 20-21-1 (14). TJ <br> <br>
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

aktualis merkozesek

Hozzászólás Szerző: WNB »

A boxrec schedule-t böngészve megakadt a szemem egy egzotikumon:<br><br>###<br>Tuesday 25th November 2003<br>Bulgaria, Sofia<br><br>Sami Elovaara v Sedrick Fields 8 Heavyweight <br>Hovik Keuchkerian v TBA Heavyweight<br>###<br><br>Egy (épp vereség-spirálba hulló) amerikai Szófiában - a (hazai pályán küzdő?) finn bika ellen (aki Hersisia elleni vereségét piheni ki)...<br><br>...és egy bejrúti-libanoni születésű, örmény származású (?) spanyol, aki már Donovan Luffot is legyőzte (a szlovák felhozatal mellett) vs. TBA...<br><br>...már csak egy "imitátorá Karla Gottá" hiányzik - mint a föld showja.
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
BUTTON_POST_REPLY