Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

A félnehézsúlyba Jones súlya 79 kg körül mozog. Szerintem kb 5 kg hízott direktbe a többi ruha + folyadék. Ez nem tragikus szerintem. Mondhatni meg sem látszik mert már kb 3-4 hónapja készül a meccsre és ennyi idő elég szerintem ahhoz, hogy ezt a súlyt megszokja. Arról nem is beszélve, hogy a 79 kb versenysúly, meccsek után  1 hónappal már tutira nehezebb szokott lenni minden bunyós.<br><br>Én a lassúság miatt nem aggódom, hanem inkább az ütőerő lecsökenése (bár én mégiscsak Jones WI-re fogadtam) és egy elnézett pofon miatt amit mondjuk félnehézbe kihord lábon, de nehézsúlyban végzetes lehet.
"Mindenki a napra tör..."
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: kozi »

Szabolcs!<br><br>A 190 font elérése muszály volt! Nevada és/vagy WBA szabály. <br>Jones saját bevallása szerint a rajta lévö göncök súlya kb 3kg volt tehát kb 84kg volt a mérlegeléskor.<br><br>A kudarccal meg ráérünk akkor foglalkozni ha eljön(remélem nem fog). Nehogy már ugy üljön oda egy RJJ fan, hogy úgyis kikap ;)<br><br>Hajrá Jones!<br><br>Kozi
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Szabolcs
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 16:26:45

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Szabolcs »

Tehát már írtam, hogy a pszichikum lehet az ami eldöntheti a meccset és pont ez az ami miatt szörnyű ez a 87 kg.Ugyanis magában az, hogy Roy 87 kg még semmit nem jelent.Felhízott egy kicsit és kész.Az a baj,hogy ezeknek a nagyobb "tömegnöveléseknek" általában önbizalomnövelő szerepük van.<br><br>Tehát Roy ebből kifolyólag híján van az önbizalomnak, ezzel viszont sajnos simán el lehet veszíteni egy meccset.<br><br>Ezeket csak azért írom le, hogy én mint Roy Jones rajongó, Roy Jones fun...felkészítsem a topicot egy esetleges kudarcra(már aki szintén ilyen mint én).<br><br>Sajnos valószínűleg engem is meg fog viselni az esetleges kudarc, de már lelkileg próbálom magam felkészíteni erre.<br><br><br>
Szabolcs
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 16:26:45

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Szabolcs »

Ja és sajnos már 35 éves.35 évesen ilyen gyorsan lehet 10 kg izmot felszedni???<br>Sohasem gondoltam volna.Mire volt ez jó, önbizalomnövelésre?<br><br>
Szabolcs
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 16:26:45

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Szabolcs »

Na elolvastam a mérelegelés históriáját.Jones 87 kg????????<br><br>Ez szvsz fatális hiba volt.Az egyetlen aduásza ami Jonesnak volt az a mozgékonysága.Ez pedig egyértelműen a mozgékonysága rovására megy.<br>Azt ő sem gondolhatja komolyan, hogy fizikálisan felveheti Ruiz-zal a versenyt.Ez rohadt hibás gondolkozásmód és rohadt szar taktika szerintem.<br><br>Jones viszon 10 kg-mal lesz nehezebb mint a szokásos súlya, a kérdés, hogy a szíve hogyan fogja lereagálni a +10 kg-ot???<br><br>Arról még nem is beszéltem, hogy a mogáskordinációnál is nagyon sokat számít a tömegnövekedés.Az agy koordinációs központjának teljesen másképpen kell dolgozni nagyobb izomtömeg esetén.Tehát ez nem csak  a mozgékonyság hanem a koordináció rovására is mehet.<br><br>51% Ruiznak.<br><br><br><br>
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Az egyetlen ok ami miatt aggódom egy kicsit Jones miatt az Michael Moorer példája. Ő igazi félnehézsúlyú volt (olyasmi mint Tooney aki szeretett azért zabálni), aki felment szinte erőszakkal nehézsúlyba. Mi lett vele. Az ütőereje a klasszis bunyósok ellen elfogyott, pedig előtte félnehézben mindenkit kiütött és nála is volt néhány manus aki lekapcsolta a villanyt.<br><br>Szóval már én is nagyon várom a meccset.:)
"Mindenki a napra tör..."
teflondon
Újonc
HozzászólásokCOLON 15
CsatlakozottCOLON 2003-02-20 19:31:44

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: teflondon »

Ruiz nyer kiütéssel .hajrá Ruiz!!! :o ;D ;D 8)
Tommy Carrot

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Tommy Carrot »

Én nem nagyon látok más lehetõséget, mint Ruiz wi.<br><br>Roy ugyebár alacsonyabb, tehát közel kell mennie, akkor viszont Ruiz szokásához híven egybõl lefogja. A dulakodás nem Roynak kedvez, ez egyértelmû. Ruiz simán át tudja ütni Roy kettõs fedezékét (hiába blokkolna, nem bírná megfogni az ütéseket.)<br><br>Jones ko-ról csak annyit, hogy még Woods-ot sem tudta igazán megrendíteni, miért tehetné meg Ruizzal? És ehhez közelebb is kéne mennie->lefogás. Pontozással sem hiszem igazán favoritnak.<br><br>De ha neadjisten rámcáfolna, akkor tényleg õ a P4P #1!
prof
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 620
CsatlakozottCOLON 2002-09-12 21:11:07
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: prof »

[quote author=kozi link=board=profiboksz;num=1034932987;start=0#0 date=02/28/03 ť 22:10:33]Prof<br><br>"csak" kettőt  ;)<br><br>kozi[/quote]<br><br>Igazad van, Kozi, csak az a kettő nem lehet pl. a Mormeck vs Gurov és a Wright vs Candelo.  :D<br>
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: kozi »

Prof<br><br>"csak" kettőt  ;)<br><br>kozi
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
prof
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 620
CsatlakozottCOLON 2002-09-12 21:11:07
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: prof »

[quote author=iszabo link=board=profiboksz;num=1034932987;start=0#2 date=02/28/03 ť 20:22:59]Ja érdekes, hogy Ruiz szorzója 1.8* !![/quote]<br>Sokan tehettek pénzt Jones győzelmére, mert már módosították, levitték az oddsot 1,40-re, Ruiz pedig 2,05 lett. Na, de nem merték egyes fogadásba berakni, még 4 másikat hozzá kell kötni, így semmi élvezet nincs a játékban.  >:(
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: kozi »

Iszabo<br><br>Én is feltettem Jonesra a tippmixen egy jelentéktelen összeget csak a játék kedvéért.<br><br>Javitom magamat mert megnéztem az elöbb a Tua v Ruiz meccset(nem egy egész estét betöltö program:)) és ott Ruiz 219 font volt. Most viszont sokkal jobban néz ki.<br><br>Kozi
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: gallien »

láttam a cnn-en a mérlegelést...nem tudom...ruiznak négyszer akkora a feje, mint jonesnak. könnyebb eltalálni, de kárt okozni is nehezebb benne.<br><br>én most már csak egy jó meccset várok...<br>
iszabo
Bajnok
HozzászólásokCOLON 352
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 20:01:37

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: iszabo »

Ja érdekes, hogy Ruiz szorzója 1.8* !!
Imre
iszabo
Bajnok
HozzászólásokCOLON 352
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 20:01:37

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: iszabo »

Én Jones-fan vagyok. Csak kétféleképpen tudom a meccs lefolyását elképzelni.  Az első menetben Jones felméri a gyorsasági előnyét. Ha ez jelentős, akkor üti Ruiz-t mint egy homokzsákot /és közben a szokott módon bohóckodik/, ameddig az fel nem dől! Ha veszélyesnek itéli meg, akkor pedig messziről pontosan ütve a biztos pontozásos győzelemmel megelégszik.<br>Szóval a legvalószínűbbnek azt tartom, hogy RJJ nem fog változtatni az eddigi stílusán és egy pazar győzelemnek örülhetünk /örülhetek, /mert a TIPMIX-en is reá /1.5*szorzó/ fogadtam//.
Imre
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: paja »

Eddig picivel több esélyt adtam Roynak (azt gondoltam hogy a gyorsasága valamivel többet nyom a latban ;) ;D ) deeee most elnézve a képeket, Ruizt esélyesebbnek látom. <br>És bár nem utálom Royt, azért egyszer szeretném a padlón látni azt az önelégült fejét... :P<br>Valamint nagyot ártana a nehézsúlynak ha egy középsúlyú legyőzné a királykategória bajnokát, még akkor is ha Ruiz igencsak harmatos "champion".<br><br>Szerintem Ruiz WI 4 :)
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Tudtok arrol valamit hogy kikkel eszult Ruiz erre a mecsre?<br><br>
Nagypapi
Bajnok
HozzászólásokCOLON 315
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 11:16:01

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Nagypapi »

Csepi:<br><br>"Megnéztem Ruis és Roy tekintetét, vagyis az összenézésüket, és egyik pillanatról a másikra Ruiz szurkoló lettem. "<br><br>Miért, mit láttál, ami így megfogott?<br><br>Amúgy a meccsről:<br>Én Ruizt tartom az esélyesebbnek. Remek kis bokszolónak tartom (Tua-zakó ide, az utóbbi unalmas meccsek oda).<br>Ugyanakkor Roy győzelmében bízom, s tippem - ha lúd, legyen kövér alapon -: <br>Jones WTKO 9<br><br>Szerintem Jones tud akkorát ütni, hogy Ruiz eldőljön, de szerintem hiba volna mindenáron a nagy ütést erőltetnie(mint pl a Montel Griffin II-n), mert egy nyílt sisakos adok-kapokban nem sok jót jósolnék neki. Abban bízom, hogy Ruiz az első menetekben megpróbálja lerohanni, ettől szép lassan kifárad, aztán eldől. (Bár a mérlegelés fényképeit nézegetve nem az az érzésem, mintha a mostani állapotában csak úgy el tudna fáradni. Sebaj.)<br><br>Nagypapi
Öregember nem gyorsvonat.
Boniek
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 247
CsatlakozottCOLON 2002-10-24 13:38:48

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Boniek »

Úgy tűnik Nevada miatt kellett egyébként a min. 190 fontos súly (boxingtalk: Norman Stone,Gabe LaMarca interjú).<br><br>Ruiz pontozással: 2 pontlevonás mélyütés miatt, 3 leütés különböző menetekben, a maradék 7 menet meg nem elég Jonesnak   ;D
Boniek
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 247
CsatlakozottCOLON 2002-10-24 13:38:48

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Boniek »

Egy újabb Ruiz szurkoló jelentkezik!<br><br>Ruiz pontozással. Elvégre Carnera is pontozással győzte le Loughrant  ;) Igaz az volt az a meccs ami után Loughran leginkább a lábát fájlalta :)
BUTTON_POST_REPLY