Vidámság off-topik 2.

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
BUTTON_POST_REPLY
Mr.Sas
Kihívó
HozzászólásokCOLON 216
CsatlakozottCOLON 2006-04-14 07:48:08
Tartózkodási helyCOLON Miskolc - Diósgyőr
CONTACTCOLON

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: Mr.Sas »

Kép<br><br>Nesze neked jenki pénzeszsák, röhög rajtad a kínai nép ;D :o
Úgy jöttem én, mint gyenge kislegény...

I am Cornholio i need TP for my bongholio! :)
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: Romsy »

"You are the great black hope for the Heavyweight division. (laughs)<br>- That's me baby, the great black hope! I am doing this for my country, my people, gas pumpers, homeless, all for theese people man."<br><br>-><br><br>"Te vagy a nehézsúly nagy fekete reménysége. (nevet)<br>- Én vagyok baby, a nagy fekete reménység! Az országomért, az emberekért, a gázt pumpálókért, a hajléktalanokért, az összes ilyen emberért! "<br><br>:D :D :D<br><br>Kép
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: HIE »

Kicsit idegese a gyerek:<br><br>http://www.youtube.com/watch?v=Ee18vXyL ... <br>nagyon enyhén fogamazva  ;D ;D
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Régi, de jó :)<br><br>Windows biblia<br><br>1. Kezdetben teremté az Úr a Bitet és a Byte-ot. És teremté ezekből a Szó-t. <br>2. És a Szó-ban két Byte volt, és nem létezett semmi más. És az Úr elválasztotta az Egyet a Nullától. És látá az Úr, hogy ez jó. <br>3. És mondá az Úr: Legyen Adat. És így történt. És mondá az Úr: Foglalja el az Adat a megfelelő helyet. És megteremté az Úr a floppy diszkeket, a hard diszkeket és a kompakt diszkeket. És látá az Úr, hogy ez jó. <br>4. És mondá az Úr: Legyen Számitógép, ahova a floppy diszkeket, hard diszkeket és kompakt diszkeket be lehet helyezni, és elnevezte Hardvernek. És látá az Úr, hogy ez jó. <br>5. És Szoftver még nem létezett akkor. De az Úr megteremtette a Programokat, nagyokat és kicsiket az fajtájuk szerint. És mondá az Úr: szaporodjatok és sokasodjatok, és töltsétek meg a Memóriát. <br>6. És mondá az Úr: Teremtsünk Programozót, és alkosson a Programozó új Programokat, és irányítsa a Számítógépeket, a Programokat és az Adatokat. <br>7. És megteremté az Úr a Programozót, és elhelyezte a Számítóközpontban. És megmutatta neki az Úr a Könyvtárszerkezetet, és mondá neki az Úr: Használhatsz minden Könyvtárat és Alkönyvtárat, de NE HASZNÁLD a Windows-t. <br>8. És mondá az Úr: Nem jó a Programozónak egyedül. Álmot bocsátott rá, és kivette egyik oldalbordáját, és másik lényt teremtett belőle, aki felnéz a Programozóra, aki szereti azt, amit a Programozó csinál, és elnevezte az Úr ezt a lényt Felhasználónak. <br>9. És ott volt a Programozó és a Felhasználó a csupasz DOS alatt, és látá az Úr, hogy ez jó. <br>10. De Bill okosabb volt az Úr minden más teremtményénél. És Bill megkérdezte a Felhasznalót: Mondta-e az Úr, hogy ne futass egyetlen programot sem? <br>11. És a Felhasználó válaszolt: Azt mondta az Úr, hogy használhatunk minden Programot, minden Adatot, de mondta, hogy soha se használjuk a Windowst, különben meghalunk. <br>12. És mondá Bill a Felhasználónak: Hogyan beszélhetsz olyasmiről, amit még ki sem probáltál? Abban a pillanatban, hogy a Windows-t futtatod, olyan leszel, mint az Úr. Képes leszel bármit létrehozni egy egyszerű egérkattintással! <br>13. És a Felhasznaló látá, hogy a Windows gyümölcsei szebbek és könnyebb őket használni. És látá a Felhasználó, hogy minden tudás haszontalan, mert a Windows képes azokat helyettesíteni. <br>14. És a Felhasználó installálta számítógépén a Windowst, és mondta a Programozónak, hogy ez jó. <br>15. És a Programozó azonnal elkezdte keresni az új drivereket. És megkérdezte őt az Úr: Mit keresel? És a Programozó válaszolt: új drivereket keresek, mert nem találom őket a DOS-ban. És mondá az Úr: Ki mondta neked, hogy új driverekre van szükséged? Futtattad a Windowst? És a programozó válaszolt: Bill mondta nekünk! <br>16. És mondá az Úr Billnek: Azért, amit tettél, gyűlölt leszel minden teremtmény előtt. És a Felhasználó boldogtalan lesz miattad. És örökké a Windowst kell árulnod. <br>17. És mondá az Úr a Felhasználónak: Azért, amit tettél, csalódni fogsz a Windowsban, és az megeszi minden Erőforrásodat, és lassú programokat kell majd használnod, és örökkön örökké a Programozó segítségére fogsz szorulni. <br>18. És mondá az Úr a Programozónak: Azért, mert hallgattál a Felhasználóra, soha sem leszel boldog. Programjaidban hemzsegni fognak a hibák, és ki kell javítanod őket, és újra ki kell javítanod őket az idők végezetéig. <br>19. És az Úr kiűzte őket a Számítóközpontból, az ajtót bezárta, és jelszóval levédte. <br>20. GENERAL PROTECTION FAULT <br>
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: miszter »

http://www.youtube.com/watch?v=XC71t8Gz ... <br>Fontos, hogy az embernek jó partnere legyen az üzletben!  ;D<br><br>És egy érdekesség: http://vicclap.hu/search.html<br><br>Bár ezt eddig is tudtuk...  :D<br>
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

srác Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: miszter »

A kiscsávó azzal fogadja az anyját, hogy megmosta a kutya fogát fogkefével. Erre a mama kidobja a srác fogkeféjét, és ad neki egy másikat. Egy hét múlva megint mondja a gyerök, hogy most is meg kellett mosnia a kutya fogát, mert büdös volt a szája. Az anyukája megint eldobja a srác fogkeféjét, és ad neki egy másikat, mire a srác megkérdi, hogy miért kell mindig eldobni a fogkeféjét, ha megmossa a kutya fogát. Azt mondja az anyuka, hogy azért, mert a kutyus szájába nem való a gyerekek fogkeféje. <br>-De Mami, én a te fogkeféddel mostam meg a fogát!  ;D
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: Justin »

A sárkány találkozik egy páncélos lovaggal.<br>-Micsoda pechem van - sóhajt fel - , megint konzerv.  ;D<br><br>-Az anyósod nagyon beteg , Géza.<br>-Az orvosok feladták...<br>-Remélem, nem az én címemre.  ;D
iszabo
Bajnok
HozzászólásokCOLON 352
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 20:01:37

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: iszabo »

Honnan tudod, hogy felnőttél?<br><br>A növényeid egészségesek, de nem tudod elszívni őket.<br>Több kaja van a hűtőben mint sör.<br>Reggel nem lefekszel, hanem felkelsz.<br>Meghallod a kedvenc zenédet a Sláger Rádióban.<br>A hírcsatornát nézed.<br>A barátaid megházasodnak és elválnak, nem pedig összeállnak és<br>szakítanak.<br>A nyári vakáció három hónapról három napra zsugorodik.<br>A farmer és póló már nem számít rendes öltözéknek.<br>Te dörömbölsz a falon, mert a szomszédban bömböltetik a gyerekek a<br>zenét.<br>Idősebb rokonaid a füled hallatára disznó vicceket mesélnek.<br>Nem tudod, mikor zár a Mc'Donalds.<br>A kocsid biztosítása csökken, de a havi részletek nagyobbak .<br>A kutyádat kutyakonzervvel eteted, nem hamburger maradékkal.<br>Megfájdul a hátad, ha a fotelben alszol.<br>Nem szunyókálsz délutánonként.<br>A vacsora és a mozi maga a randi, nem pedig a bevezetése.<br>Nem gumiért, hanem aszpirinért mész a patikába.<br>A reggelit reggel eszed.<br>Továbbra is a számítógép előtt ülsz egész nap, de nem játszol.<br>Ha egy ismerősödnek gyereke lesz, nem szörnyülködsz, hanem gratulálsz.<br>
Imre
Mr.Sas
Kihívó
HozzászólásokCOLON 216
CsatlakozottCOLON 2006-04-14 07:48:08
Tartózkodási helyCOLON Miskolc - Diósgyőr
CONTACTCOLON

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: Mr.Sas »

[quote author=leone510 link=board=offtopic;num=1131561560;start=345#354 date=06/28/06 ť 19:01:54]Köszke, de megtaláltam közben.  ;D ;D ;D ;D<br><br>AMit kapunk, kaptunk:<br>- bariton hangfekvés <br>- elcsukló magas hangok <br>- a dal szabad értelmezése, díszítőhangokkal <br>- "hozz reá" hiba<br><br>http://www.paradoxon.hu/humor/vikidal-h ... 814481.gif[/img][/quote]<br><br>Besz@rás és valaki alig bírt magával a nézőtéren... <br> :o :P
Úgy jöttem én, mint gyenge kislegény...

I am Cornholio i need TP for my bongholio! :)
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: miszter »

Ezt a sportriportereset már olvastam egyszer, de most is széjjel röhögtem magam rajta. Van egy változat, ahol maguk a játékosok mondanak hasonlóan velős, kombinatív megállapításokat, és az ha lehet, egy picivel mégerőssebb.   ;D
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
iszabo
Bajnok
HozzászólásokCOLON 352
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 20:01:37

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: iszabo »

Magyar sportriporterek best of<br><br>1. Hatalmasak ezek a belga játékosok, betöltik az egész képernyőt.<br>(Knézy)<br>2. Elszállt Andersson lába, most hozzák vissza a stadionba. (Knézy)<br>3. Az angolok szokás szerint meglepően agresszívan kezdtek. (Hajdú<br>B.)<br>4. Azt kell mondanom, amit már Dobó István is mondott 1566-ban az<br>egri vár<br>védése közben: feljöttek a törökök. (Hajdú B.)<br>5. Tipikus svéd kapus: beállt a kapuba, s véd.<br>6. A kapusnak komolyan kell összpontosítania, hogy ne dőljön el addig,<br>amíg<br>a labda odaér. (Hajdú B. )<br>7. Abdullah próbálta meghúzni, ehelyett őt húzták meg. (Faragó)<br>8. Mint egy romboló, odakúszik. (Knézy)<br>9. A gól nélküli döntetlen végeredménye nulla-nulla (Vitray)<br>10. A pálya nem esik messze a stadiontól. (Szonyi)<br>11. Mező rúgja ki a labdát a róla elnevezett mezőnybe. (Vass István Z.)<br>12. Most pontot tehetett volna a továbbjutás kérdőjelére. (Hajdú B.)<br>13. Az ellenfél egyszerűen nem tud eljutni a Porto kapujáig.<br>Pontosabban el<br>tud, csak labda nélkül. (Vitár)<br>14. Hrutka, jó lövés, bedobás. (Knézy)<br>15. Elnézést, csak leesett a mikrofonom és flnyomtam magamnak.<br>(Faragó)<br>16. És most 22-es számmal beáll a 22-es játékos. (Vitár)<br>17. De nagy gólt lőttél Preisinger! Mondhatnám, hogy ez a Bélák napja,<br>de<br>hát ő nem is Béla, hanem Sándor. (Siklós Erik)<br>18. Dzurják a felső sarokba gurított. (Gulyás)<br>19. Tizenegyes, érdekes döntés. De lássuk csak, az argentinok újabb<br>támadást<br>vezetnek, szinte lekopírozzák az elózó akciót és tizenegyes újra.<br>Azaz bocsánat, az előző ismétlése volt. (Vitár)<br>20. Nem mondom a játékos nevét, mert nem látom mi van a hátára írva.<br>(Vitár)<br>21. Most látom, nem is Daszajev állt a kapuban. (Knézy a meccs végén)<br>22. És most következzék a meccs! A riporter Fara..., de hisz az én<br>vagyok. A<br>mérkőzést Hajdú B. közvetíti. (Faragó)<br>23. És szenzációs gól!..Lett volna, ha kapura megy. (Gundel Takács)<br>24. Most nem akarok beleszólni, mert gyásszünet van. (Knézy)<br>25. Lássuk, Somogyi vajon el tudja-e végezni a bedobást? (Knézy)<br>26. Szegény Koszta, biztos elátkoszta ezt a pillanatot. (Gundel egy<br>öngólról)<br>27. Taffarel nem volt lesen. (Gundel a brazil kapusról)<br>28. A Vasas kapusa, Kakas dobja ki a labdát, amely Farkashoz kerül,<br>aki jól<br>passzol Nyúlhoz. Ha hozzáteszem, hogy a játékvezető Maczkó, akkor<br>itt az<br>egész állatkert. (Vass István Z.)<br>29. És góóóól, nem oldalháló, góóóól, oldalháló. (Gundel)<br>30. Milyen jól el lehetne adni ezeket a játékosokat, ha gépkocsik<br>lennének.<br>Az eladónak csak annyit kellene mondania: ezt nézze uram, alig futott.<br>(Vass<br>István Z.)<br>31. A kapuban Király, Sebők, Mátyus, Fehér. (Rokob P.)<br>32. Zamorano kicsit későn tette be és nem is volt jó. (Gundel)<br>33. Zidane eltéveszthetetlen stílusban kezeli a labdát. Hoppá, most<br>látom ez<br>nem is Zidane (Knézy)<br>34. És igen, itt jön a magyar zászló! A felső szín piros, a középső fehér,<br>az alsót nem látom. (Knézy az olimpián)<br>35. Belemártja a vízbe, mint német turista a virslit a Balatonon. (Hajdú<br>B.)<br>36. Hogy tud egy nő ilyen okosan futni! (Gyulai)<br>37. Kobaljov megvárja, míg ki áll a pattogás a labdából. (Gulyás)<br>38. Négyes pályán a jónevű görög: Szteliosz Bizbasz. (Fülöp)<br>39. 11:11 a Fotex javára. (Gulyás)<br>40. Hátulról, ahogy a férje szokta. (Vitár a Bjelova-Bjelov<br>röplabdaházaspár<br>nőtagjáról)<br>41. A pilóta kiszalad. Az autó elég. A szerelők szomorúak. (Palik egy<br>boxtűzről)<br>42. És most kiállították az egész csapatot!... Ja nem, sorcsere. (Vitár<br>egy<br>hokimeccsen)<br>43. Az embernek tátva marad a szeme (Gulyás)<br>
Imre
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: miszter »

[quote author=Mr.Sas link=board=offtopic;num=1131561560;start=345#352 date=06/28/06 ť 13:35:48]""A legjobb rock klipp évek óta, nekem nagyon bejön. :)""<br><br>Tényleg jó és jól lett összerakva, legjobban Deák Bill Gyulán lepődtem meg, de hát gondolta brahiból beszáll..  :D<br><br>Nem egyébként az általad említett Vikidál hímnusszal még nem futottam össze, jó pedig.  :-/ 8)[/quote]<br><br>A klipp pedig nem túl nagy szám, nem is arról szól, a karakterek viszik a prímet. <br><br>Az ilyen jellegű dolog olyan, mint a filmeken a kutya, és a gyerek. Tuti siker. <br><br>Recept: végy egy futó slágert, taposs rá a distorsionra, és nyerj meg lehetőleg minél több ismert arcot a promóciós videóhoz. Az előadók a meghívásokból élnek, így minden ingyenreklám számít nekik is, és így gyakorlatilag bartell működik a dolog. Egymást támogatják a jelenléttel, és ez szerintem nagyon jó. Ha megnézitek, az amcsi filmekben is feltűnnek a haverok a másik filmjeiben, az is erről szól. <br><br>A Vikidált már én is hallottam szörnyen hamisan énekelni, de ennek ellenére ő egy nagyon komoly énekes. <br><br>Monnyuk, élőben ki nem hamis?  :)<br><br><br>
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Köszke, de megtaláltam közben.  ;D ;D ;D ;D<br><br>AMit kapunk, kaptunk:<br>- bariton hangfekvés <br>- elcsukló magas hangok <br>- a dal szabad értelmezése, díszítőhangokkal <br>- "hozz reá" hiba<br><br>http://www.paradoxon.hu/humor/vikidal-h ... 814481.gif[/img]
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: menyus »

[quote author=leone510 link=board=offtopic;num=1131561560;start=345#351 date=06/27/06 ť 14:32:34]A Vikidál féle Himnusszal nem találkozott valaki, amit a magyar-németen "énekelt"?[/quote]<br><br><br>nekem megvan valahol, majd előkerítem és felrakom valahova(csak mondjátok meg hova)...
Mr.Sas
Kihívó
HozzászólásokCOLON 216
CsatlakozottCOLON 2006-04-14 07:48:08
Tartózkodási helyCOLON Miskolc - Diósgyőr
CONTACTCOLON

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: Mr.Sas »

""A legjobb rock klipp évek óta, nekem nagyon bejön. :)""<br><br>Tényleg jó és jól lett összerakva, legjobban Deák Bill Gyulán lepődtem meg, de hát gondolta brahiból beszáll..  :D<br><br>Nem egyébként az általad említett Vikidál hímnusszal még nem futottam össze, jó pedig.  :-/ 8)
Úgy jöttem én, mint gyenge kislegény...

I am Cornholio i need TP for my bongholio! :)
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: leone510 »

A Vikidál féle Himnusszal nem találkozott valaki, amit a magyar-németen "énekelt"?
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: leone510 »

[quote author=Mr.Sas link=board=offtopic;num=1131561560;start=330#343 date=06/20/06 ť 07:56:16]<br>BESZ*RÁS!<br><br>http://www.youtube.com/watch?v=G5Txtj8X ... an%20idiot[/quote]<br><br>A legjobb rock klipp évek óta, nekem nagyon bejön. :)<br>
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: miszter »

[quote author=PTM link=board=offtopic;num=1131561560;start=345#348 date=06/26/06 ť 12:12:10]Vazzeg, ez de kemény...  ;D[/quote]<br><br>Akkor ezt hallgasd meg!  :D<br><br>http://www.youtube.com/watch?v=NS14_goS ... yan<br><br>
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: PTM »

Vazzeg, ez de kemény...  ;D
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: miszter »

Lassan már tényleg nem lesz szükség ránk....   :-X  :P    ;D<br><br>http://www.metacafe.com/watch/51173/wom ... n_anymore/
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
BUTTON_POST_REPLY