Profiboksz.hu - kérdések, vélemények, információk a lapról

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Re: Profiboksz.hu - kérdések, vélemények, információk a lapról

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

LITVIKZOLTAN írtaCOLON 2023-04-22 17:54:38 Sziasztok a holnapi Ryan García meccset hol lehet élőben nézni?Tudja valaki?
Jó kérdés.
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
LITVIKZOLTAN
Újonc
HozzászólásokCOLON 1
CsatlakozottCOLON 2023-04-22 08:09:56

Re: Profiboksz.hu - kérdések, vélemények, információk a lapról

Hozzászólás Szerző: LITVIKZOLTAN »

Sziasztok a holnapi Ryan García meccset hol lehet élőben nézni?Tudja valaki?
farkaskrisz
Újonc
HozzászólásokCOLON 10
CsatlakozottCOLON 2010-03-05 12:16:15

Re: Profiboksz.hu - kérdések, vélemények, információk a lapr

Hozzászólás Szerző: farkaskrisz »

farkaskrisz írtaCOLONSziasztok! Tudnátok abban segíteni, hogyan kell lemérni az ököl méretét? Esetleg videót tudna valaki belinkelni? Boxolóknál egyébként van-e jelentősége az ökölméretnek?
így?

http://ovrt.nist.gov/projects/anthrokids/77m58_60.gif

vagy így?

http://cdn.shopify.com/s/files/1/0064/9 ... 1754093906
farkaskrisz
Újonc
HozzászólásokCOLON 10
CsatlakozottCOLON 2010-03-05 12:16:15

Re: Profiboksz.hu - kérdések, vélemények, információk a lapr

Hozzászólás Szerző: farkaskrisz »

Sziasztok! Tudnátok abban segíteni, hogyan kell lemérni az ököl méretét? Esetleg videót tudna valaki belinkelni? Boxolóknál egyébként van-e jelentősége az ökölméretnek?
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Re: Profiboksz.hu - kérdések, vélemények, információk a lapr

Hozzászólás Szerző: alain »

JUHÉJ! VAN ÚJRA PKSZ:HU!!!
IMiKeT
Bajnok
HozzászólásokCOLON 270
CsatlakozottCOLON 2006-04-06 12:39:29
Tartózkodási helyCOLON Tihany

Re: Profiboksz.hu - kérdések, vélemények, információk a lapr

Hozzászólás Szerző: IMiKeT »

tuti10 írtaCOLONSziasztok!

Szeretnék vásárolni boxzsákot sajnos állót kell választanom, mert a simának nincs hely. Ez http://kutyubazar.hu/fitness/1907-boxzsak.html a felfújható boxzsák mennyire ajánlott ?
Szia!

Ha komolyan gondolod a zsákolást, akkor semmi esetre se vegyél ilyen felfújható hülyeséget. Egyáltalán nem tudja semennyire még imitálni sem a valódi zsákot.
Ha csak állóban tudsz gondolkodni, akkor minimum egy normális, bélésest vegyél, súlyozott talppal. Az sem lesz az igazi, mert pontosan fordítva leng ki, és nem is viszi túlzásba a mozgást, de a semminél jobb, mert legalább nem sérül meg a kezed. (Egyébként az állót én azért sem ajánlanám, mert a talpába hajlított karú ütések esetén (de akár hátsóegyenesnél is) gyakran bele fogsz rúgni az első lábaddal, és néhány alkalom után a komfortos, szélesebb alapállásodat összébb fogod húzni, vagyis kizökkented magad az árnyékolásnál kialakult, egészséges alapállásodból, ami nem szerencsés, mert: 1) nem tudsz normálisan kitámasztani, és ezért a súlypontod nem lesz tökéletes, aminek következtében nem is tudod rendesen átvinni az erőt, sem a természetes, egészséges mozgásorra nem tudsz igazán ráérezni (plusz nagyobb a sérülésveszély) 2) könnyen rögzülhet a rossz alapállás és mozgássor.)
A zsákolásnak pont az a lényege, hogy olyan felületen tudd gyakorolni az ütéseket, amelyen normálisan kivezetheted őket, mert ott az árnyékolással szemben már nem csak a mozgást gyakorlod, hanem azt, hogy hogyan viszed át az erőt, hogyan csavarod rá magad a gyakorlatban. Meg kell szokni azokat az erőket, amik ott érnek pro és kontra.
A felfújható lóf.sz esetében viszont a legelső ütésnél rájössz, hogy semekkora ellenállást nem ad, és ha szerencséd van, nem húzódsz meg.
Ha ütöttél már meg bokszgépet, érezhetted, hogy mennyire nincs ellenállása a karnak, pedig ott pont az a lényeg, hogy minél nagyobbat üss rá. Eszméletlen balesetveszélyes, engem csak egyszer vettek rá, hogy na, üssem már meg, mert bokszolok. Hát, akkor ütöttem meg olyat először és utoljára. :-)

Ha mindenképp álló zsákot szeretnél, akkor legalább egy ehhez hasonlót ajánlok:

http://i.ebayimg.com/00/s/MTAwMFgxMDAw/ ... ~60_57.JPG

Még jobb lenne egy olyan, amelynek lejjebb van a súlypontja, mert az stabilabb, csak azoknak meg általában nagyon széles a talp része, és ezért (a fentiekben kifejtett okok miatt) alkalmatlanok a minőségi munkára.

Ha érdekel a bunyó, és kipróbálnád, hogy milyen zsákolni, akkor teszed a legjobban, ha lemész egy bokszterembe, és ott normális zsákon tudod megtapasztalni, arról nem beszélve, hogy ott rád fognak nézni olyanok, akik tudnak segíteni abban, hogy hogyan csináld jól. Annál nincs rosszabb, mint amikor egy fiatal bokszolónál rosszul rögzülnek mozdulatok, mert azokat később már irgalmatlan nehéz kijavítani.

Sok sikert, találd meg a számításaidat! ;-)
ringcsoda.blog.hu
tuti10
Újonc
HozzászólásokCOLON 1
CsatlakozottCOLON 2015-02-26 20:43:21

Re: Profiboksz.hu - kérdések, vélemények, információk a lapr

Hozzászólás Szerző: tuti10 »

Sziasztok!

Szeretnék vásárolni boxzsákot sajnos állót kell választanom, mert a simának nincs hely. Ez http://kutyubazar.hu/fitness/1907-boxzsak.html a felfújható boxzsák mennyire ajánlott ?
IMiKeT
Bajnok
HozzászólásokCOLON 270
CsatlakozottCOLON 2006-04-06 12:39:29
Tartózkodási helyCOLON Tihany

Re: Profiboksz.hu - kérdések, vélemények, információk a lapr

Hozzászólás Szerző: IMiKeT »

boxkiller írtaCOLONSziaztok!érdeklôdnek,h a februar 21en rendezesre kerulő G.Golovkin gálát hol lehet elobe nezzni?mert ez a magyar kozvetitesi listan egyenlore nem szerepel (mint ahogy alltalaban a jobb mecsek,sajnoos!!! :( / ha valaki tud vmi infot megkoszonom!
Bár még csakugyan nincs feltüntetve a Sport Tv műsorújságában, meg lennék lepődve, ha nem adnák Golovkin meccsét. Az HBO gáláit rendre adja a Sport Tv, s ez alól a monacói gálák sem voltak eddig kivételek.
De semmiképp sem maradsz le a gáláról, mert a főoldalon lesz majd online stream is, amely nem sokkal a program kezdete előtt elérhető lesz valamelyik friss, a mérkőzéssel kapcsolatos hír alatti kommentekben.
ringcsoda.blog.hu
boxkiller
Újonc
HozzászólásokCOLON 1
CsatlakozottCOLON 2015-01-20 19:18:36

Re: Profiboksz.hu - kérdések, vélemények, információk a lapr

Hozzászólás Szerző: boxkiller »

Sziaztok!érdeklôdnek,h a februar 21en rendezesre kerulő G.Golovkin gálát hol lehet elobe nezzni?mert ez a magyar kozvetitesi listan egyenlore nem szerepel (mint ahogy alltalaban a jobb mecsek,sajnoos!!! :( / ha valaki tud vmi infot megkoszonom!
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3064
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Profiboksz.hu - kérdések, vélemények, információk a lapr

Hozzászólás Szerző: Erwin »

E.Gabor írtaCOLONÜdv. Azt szeretném megtudni, hogy a hétvégi gálát hol tudnám visszanézni magyarul?
Valószínűleg sehol, ugyanis magyar csatorna nem közvetítette.
E.Gabor
Újonc
HozzászólásokCOLON 1
CsatlakozottCOLON 2015-01-16 21:37:22

Re: Profiboksz.hu - kérdések, vélemények, információk a lapr

Hozzászólás Szerző: E.Gabor »

Üdv. Azt szeretném megtudni, hogy a hétvégi gálát hol tudnám visszanézni magyarul?
Aliakiraly
Újonc
HozzászólásokCOLON 2
CsatlakozottCOLON 2009-07-26 10:39:52

Re: Profiboksz.hu - kérdések, vélemények, információk a lapr

Hozzászólás Szerző: Aliakiraly »

Szuper. Köszönöm!
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Re: Profiboksz.hu - kérdések, vélemények, információk a lapr

Hozzászólás Szerző: admin »

Aliakiraly írtaCOLONSziasztok!
Tudtok-e segíteni abban, hogy visszakapjam az eredeti nick nevem, mert most a felhasználónevemet írja a komment
alá?
Köszönöm: Aliakirály
Szia, "Aliakiraly" lettél, ékezetek nélkül.
Aliakiraly
Újonc
HozzászólásokCOLON 2
CsatlakozottCOLON 2009-07-26 10:39:52

Re: Profiboksz.hu - kérdések, vélemények, információk a lapr

Hozzászólás Szerző: Aliakiraly »

Sziasztok!

Tudtok-e segíteni abban, hogy visszakapjam az eredeti nick nevem, mert most a felhasználónevemet írja a komment

alá?

Köszönöm: Aliakirály
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3064
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Profiboksz.hu - kérdések, vélemények, információk a lapr

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Muszaj írtaCOLONAmikor a fórumra akarok bejelentkezni rögtön azt írja ki hogy
"Túllépted az engedélyezett belépési kísérletek számát. Ezért a felhasználóneved és a jelszavad megadása mellett most el kell végezned az alább látható CAPTCHA-t is."
Ha megcsinálom amit kér akkor se léptet be. Ha meg az oldalon akarok hozzászólni bármihez is, akkor leírom a szövegemet, megnyomom hogy elküldje, frissíti a lapot, de semmise történik csak eltűnik amit írtam. Gondolkodtam hogy nem-e a böngészővel van-e a baj, de nem, mert akkor ezzel sem engedne belépni, valamint próbálkoztam más böngészőn, más gépen és moliról is, de egyik sem volt jó sajnos. De a Tippjátékhoz meg beenged lépni. Nem nagyon értem hogy hogyan van ez.
Írtam privátban...
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3064
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Profiboksz.hu - kérdések, vélemények, információk a lapr

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Muszaj írtaCOLONSzép napot!
Most regisztráltam mert "muszáj" volt, mivel az én eredeti felhasználó nevem "Titok", csak nem tudok belépni sehovase (csak a tippjátékba) így nem tudok hozzászólni semmihez, és a panaszomat se tudtam jelezni a fórum felé, mivel ide se tudtam belépni. Szeretném megkérni hogy valahogy ezt oldjuk meg, mert zavar, hogy napok óta nem tudtam belépni, és azért szeretném a régi felhasználómat, mert a Tippjáték számomra fontos, mert most kivételesen minden tippet leadtam, és elég jó is vagyok jelenleg benne, meg azért már egy ideje használom azt a felhasználót így kényelmesebb lenne azt használni. Remélem megoldható. Azért rá pár nappal regisztráltam egy újat és jeleztem a próblémát, mert azt hittem hogy átmeneti, de már vagy 4 napja nem tudtam belépni.
Előre is köszönöm
Üdv
Mi a hibajelenség?
miskacarus
Újonc
HozzászólásokCOLON 2
CsatlakozottCOLON 2007-02-11 20:55:52

Re: Profiboksz.hu - kérdések, vélemények, információk a lapr

Hozzászólás Szerző: miskacarus »

miskacarus írtaCOLONSziasztok,
Ezt a megjegyzest talalom bekeretezve a cikkek utani hozzaszolasoknal.
Hibás felhasználónév, vagy jelszó!
Ha hozzá akarsz szólni, regisztrálj és/vagy lépj be a fórumba itt!
Nem valtoztattam egyiken sem,automatikus bejelentkezesre van allitva.
Megprobaltam ujra beirni,de ugy sem mukodik.
Valakinek volt/van ilyen problemaja?
Nos megoldodott valahogy.bent vagyok ujra.
miskacarus
Újonc
HozzászólásokCOLON 2
CsatlakozottCOLON 2007-02-11 20:55:52

Re: Profiboksz.hu - kérdések, vélemények, információk a lapr

Hozzászólás Szerző: miskacarus »

Sziasztok,
Ezt a megjegyzest talalom bekeretezve a cikkek utani hozzaszolasoknal.
Hibás felhasználónév, vagy jelszó!
Ha hozzá akarsz szólni, regisztrálj és/vagy lépj be a fórumba itt!
Nem valtoztattam egyiken sem,automatikus bejelentkezesre van allitva.
Megprobaltam ujra beirni,de ugy sem mukodik.
Valakinek volt/van ilyen problemaja?
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Re: Profiboksz.hu - kérdések, vélemények, információk a lapr

Hozzászólás Szerző: admin »

grabanc írtaCOLONSziasztok!

Érdeklődöm, hogy lehetséges odaát a hírek alá pontot elhelyezni a nekem tetsző kommenthez? :)
...egyenlőre sehogy...
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Profiboksz.hu - kérdések, vélemények, információk a lapr

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Sziasztok!

Érdeklődöm, hogy lehetséges odaát a hírek alá pontot elhelyezni a nekem tetsző kommenthez? :)
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
BUTTON_POST_REPLY