BJJ - Brazil Jiu-Jitsu

UFC, K1, Pride... a kemény világ :)
Leevice
Újonc
HozzászólásokCOLON 1
CsatlakozottCOLON 2009-03-31 12:54:35

Hozzászólás Szerző: Leevice »

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem, hátha tudnátok segíteni. Szegeden vagy környékén tudtok-e valakit aki BJJ oktatást vállal. Szeretnék mma-val foglalkozni és ehhez elengedhetetlen lenne egy edző aki grapling/BJJ edzéseket tart. Köszi az esetleges választ.

email:leevice@citromail.hu
tucano
Újonc
HozzászólásokCOLON 14
CsatlakozottCOLON 2004-04-15 14:07:02

Re: BJJ - Brazil Jiu-Jitsu

Hozzászólás Szerző: tucano »

Íme a kezdet:<br><br>Magyarországon a Gracie Barra – Brazil jiu jitsu<br>Szeptember 25.-t&#245;l Magyarországon is brazil jiu jitsu <br>Els&#245; edzés és megbeszélés: 2004. szeptember 25. szombat 16:00-18:00<br>Cím: Bp. Köztársaság tér 27.<br><br>Az els&#245; edzés után tudjuk megbeszélni, hogy amíg nem tudunk saját helyet nyitni, mikor lenne megfelel&#245; NEKTEK a reggeli és esti edzések id&#245;pontja.<br><br>Az els&#245; edzés ára: 2000 Forint<br><br>Info: 06302031151<br><br>bencebrazil@hotmail.com<br><br>Szeptember 25.-t&#245;l: www.graciebarra.hu<br><br> A Gracie Barra a világ legnagyobb és legsikeresebb brazil jiu jitsu szervezete. Alapító mester: Carlos Gracie Jr. <br><br>A magyarországi oktatás felügyel&#245; mestere: Zé Radiola<br><br>A Gracie Barra mestereinek Magyarországra küldött vezet&#245; professzora: MAXIMILIANO CARVALHO (Professor MAX)<br>Öv: lila<br>Kategória: Középsúly – Feln&#245;tt<br>Eredmények: <br>3. Brazil nemzeti bajnokság 2004 (RJ)<br>1. Brazil nemzeti bajnokság 2001 (RJ)<br>4X Állami Bajnok 99/01/02/03 (PE)<br>3XRecife Kupa bajnok 99/02/03 (PE)<br>1. Gracie Barra Pernambuco bajnok 03 (PE)<br>1. Nyílt nyári Bajnokság 03 (PE)<br>2. Bad Boy Alto Astral Kupa 00<br>1. Voador Kupa 01<br>2X Államközi bajnok 01/03 (PB)<br><br>A Gracie Barra Magyarország/Hungria szeretettel vár minden érdekl&#245;d&#245;t!<br><br> <br><br><br>
MadNed
Újonc
HozzászólásokCOLON 45
CsatlakozottCOLON 2004-06-28 11:01:49
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: BJJ - Brazil Jiu-Jitsu

Hozzászólás Szerző: MadNed »

Ha megvan, hogy hol lesz a terem, kerlek irjatok meg. Koszi.
tucano
Újonc
HozzászólásokCOLON 14
CsatlakozottCOLON 2004-04-15 14:07:02

Re: BJJ - Brazil Jiu-Jitsu

Hozzászólás Szerző: tucano »

Szeptember 20-tól indul Magyarországon a Gracie Barra brazil jiu jitsu akadémiája.<br>info: 302031151<br>bencebrazil@hotmail.com
tucano
Újonc
HozzászólásokCOLON 14
CsatlakozottCOLON 2004-04-15 14:07:02

Re: BJJ - Brazil Jiu-Jitsu

Hozzászólás Szerző: tucano »

Közzétette a Brazil Jiu Jitsu Szövetség (Confederacao Brasileira de Jiu Jitsu) a világbajnokság csapatnyerteseit, azaz a legeredményesebb klubok listáját:<br><br>Felnőtt:<br>1° Gracie Barra<br>2° Brazilian Top Team<br>3° TT Jiu-Jitsu<br><br>Nő:<br>1° UGF<br>2° Gracie Barra<br>3° Le&#227;o Dourado<br><br>Gyerek:<br>1° Gracie Barra<br>2° UGF<br>3° Gracie Barra/Pitbull<br><br>http://www.cbjj.com.br/mundial2004.htm
tucano
Újonc
HozzászólásokCOLON 14
CsatlakozottCOLON 2004-04-15 14:07:02

Re: BJJ - Brazil Jiu-Jitsu

Hozzászólás Szerző: tucano »

capoeira név=gúnynév:(<br>És én még jól jártam. Bjj-ben is egyébként kapnak gúnynevet a népek, legalábbis Brazíjúban:<br>Jacare: kajmán<br>Minotauro: ezt ismerjük a görög mondakörből, de ez sem túl hízelgő<br>Vagy a mesterem: Zé Radiola= Drót Józsi<br>Chopinho= csapolt korsó (ő nagyon kemény, idén nyert bjj brazil bajnokságot)<br>Irmao=Tesóka<br>stb.<br>
banza
Újonc
HozzászólásokCOLON 45
CsatlakozottCOLON 2004-07-14 15:32:21

Re: BJJ - Brazil Jiu-Jitsu

Hozzászólás Szerző: banza »

OFF<br><br>Szia Tucano! Tegnap kint voltam az allatkertben es lattam egy csomo rokonodat  ;D<br><br>ON
tucano
Újonc
HozzászólásokCOLON 14
CsatlakozottCOLON 2004-04-15 14:07:02

Re: BJJ - Brazil Jiu-Jitsu

Hozzászólás Szerző: tucano »

Ja, hét végétől kb. 20-tól lesz az első kezdemény a www.capoeirabrasil.hu/gracie aloldalon,két hét múlva indul a graciebarra.hu, nem olyan egyszerű a dolog, mert minden felkerülő anyagot le kell fordítanom portugálra és elküldeni Carlos Gracie Jr.-nak. Legalább biztos nem kerül fel hülyeség.<br>Bence, ha Magyarországra érkezel kérlek hívj: 06302031151<br><br>
Machado_Blue_Belt
Újonc
HozzászólásokCOLON 22
CsatlakozottCOLON 2004-08-01 23:36:20

Re: BJJ - Brazil Jiu-Jitsu

Hozzászólás Szerző: Machado_Blue_Belt »

Tucano egyebkentlesz gracie barra website .hu n?  Mondtl valamit hogy csinalsz egy websiteot vagy valami ???
tucano
Újonc
HozzászólásokCOLON 14
CsatlakozottCOLON 2004-04-15 14:07:02

Re: BJJ - Brazil Jiu-Jitsu

Hozzászólás Szerző: tucano »

Szeptember huszadikától négy napig Magyarországon tartózkodik Victor Estima. Ez idő alatt edzést nem tart, de részt vesz a GracieBarra edzésein és szívesen játszik minden érdeklődővel. Victor Estima eddigi eredményei:<br>2003 vb 2.<br>2002 vb 3. (abszolút)<br>2001 brazil bajnokság 2.<br>2000 Bjj nyílt kupa (NE) 1<br>2000/2001 Voador kupa 1.<br>2000/2001  pernambucoi bajnokság 1.<br>2001/2002  Recife kupa 1.<br><br>Victor bátyja a 3x bjj világbajnok Braulio Estima mellett tanít Birminghamben.<br>info: http://www.gracie-barra.co.uk<br><br>Ez mondjuk nem kapcsolódik szervesen a témához, de valahol mégis, meg most találtam: hogy nyomják az angolok?<br>http://www.gracie-barra.co.uk/mov/europeans.mov<br>
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: BJJ - Brazil Jiu-Jitsu

Hozzászólás Szerző: supras »

Itthon lévő Jitsu-sok és Judosok.<br><br>Kérhetném hogy aki tud az írjon nekem egy mail-t a dicerkukacmail.gatesgroup.hu-ra.<br><br>Előre is köszönöm!
Rigor
Újonc
HozzászólásokCOLON 7
CsatlakozottCOLON 2004-07-11 18:26:26
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: BJJ - Brazil Jiu-Jitsu

Hozzászólás Szerző: Rigor »

A terem kérdésében, javasolhatnám a Krav Maga központot, amúgy is lenne nálunk érdeklődés a bjj iránt (hogy más ne mondjak a "mesterünk" is oda van érte) - úgyhogy szép terem és tárt karokkal várás van.<br>
Machado_Blue_Belt
Újonc
HozzászólásokCOLON 22
CsatlakozottCOLON 2004-08-01 23:36:20

Re: BJJ - Brazil Jiu-Jitsu

Hozzászólás Szerző: Machado_Blue_Belt »

Igy van Jean Jacques Gracie Barra nal edzet.  Aztan egy jo darabig o vezzete a Carlos Gracie sulit.  Ez utan valami csaladi vitta volt a Graciek meg Machadok kozzot es o ugy dontott hogy aba hagya a Gracie Barra es meg nyitnya testvereivel a RCJ Machadot.  Ez a stori nagyon le roviditve.
tucano
Újonc
HozzászólásokCOLON 14
CsatlakozottCOLON 2004-04-15 14:07:02

Re: BJJ - Brazil Jiu-Jitsu

Hozzászólás Szerző: tucano »

Hozzuk össze azt hajrá, bár csak a reptérig lehet sört inni. Úgy emlékszem, hogy a Machado bros is GB tanítvátványok voltak, nem?  Ha tudsz ilyen infokat kérlek közöld, mert van néhány éves lemaradásunk abban, hogy megtudjuk ki-kicsoda a brazil jitsuban.
Machado_Blue_Belt
Újonc
HozzászólásokCOLON 22
CsatlakozottCOLON 2004-08-01 23:36:20

Re: BJJ - Brazil Jiu-Jitsu

Hozzászólás Szerző: Machado_Blue_Belt »

Jean Jacques is megy Abu Dhabi ba es nagyon edz, meg az egyik volt diakja is megy Eddie "Twister" Bravo aki multkorin ki tap olta a Graciet.  Ha lesz penzem en is ki megyek ra.. de ez egyenlore a jovoben van es nem 100%..<br><br>Bence
tucano
Újonc
HozzászólásokCOLON 14
CsatlakozottCOLON 2004-04-15 14:07:02

Re: BJJ - Brazil Jiu-Jitsu

Hozzászólás Szerző: tucano »

Ne aggódj Ede! Persze, hogy megnyílik a GracieBarra.<br>Szeptember első hetében már lesz itt tanár. Leandro novemberben kapja meg a barna övét, addig Rioban kell edzenie, csak utána jöhet. Addig egy Max becenevű ( a teljes családi és keresztnevét mindig elfelejtem, de holnapra beírom) srác jön tanítani. Amit róla érdemes tudni, hogy ő is barnaközeli és kétszer volt BJJ brazil bajnok, tavaly és tavalyelőtt. Nehezebb kérdés a terem. Ezzel bajlódok már hetek óta, ha valaki tud jó termet szóljon. Feltételek: hosszú rendelkezésre állás - kevés pénzért:)<br>Ha minden összejön, akkor Abu Dhabiban Leandro képviseli a GracieBarrát, ami nagyon nagy szó, ha így lesz akkor valahogy kiharcolom, hogy velük mehessek, persze megnézni.
kisede
Kihívó
HozzászólásokCOLON 134
CsatlakozottCOLON 2003-07-02 14:28:54

Re: BJJ - Brazil Jiu-Jitsu

Hozzászólás Szerző: kisede »

MadNed, ha Leandro megnyitja az iskoláját, akkor oda, ha nem akkor lenézek a Thaifight egyik termébe, ahol Marton Szilárd (sziszi?) tanít. Sziszivel a fightworld.hu fórumon találkoztam egy-két évvel ezelőtt. Már sokszor le akartam hozzá menni, de sajnos nem vagyok gyakran otthon, ezért amikor Budapesten vagyok, akkor be kell osztanom az időmet a család, a haverok és az elintézendő dolgok között :)
Machado_Blue_Belt
Újonc
HozzászólásokCOLON 22
CsatlakozottCOLON 2004-08-01 23:36:20

Re: BJJ - Brazil Jiu-Jitsu

Hozzászólás Szerző: Machado_Blue_Belt »

Only BJJ!!!  #1 by the way :)
MadNed
Újonc
HozzászólásokCOLON 45
CsatlakozottCOLON 2004-06-28 11:01:49
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: BJJ - Brazil Jiu-Jitsu

Hozzászólás Szerző: MadNed »

Bence, Kisede: Melyik klubba tervezitek hogy lementek? Van igy egy ket klubb kepviselve. Bar ha csak Bjj rol van szo, akkor az leszukul 3 helyre.
kisede
Kihívó
HozzászólásokCOLON 134
CsatlakozottCOLON 2003-07-02 14:28:54

Re: BJJ - Brazil Jiu-Jitsu

Hozzászólás Szerző: kisede »

Írország, én vagyok az Ede akivel már váltottál egy-pár e-mailt :)
BUTTON_POST_REPLY