UFC, K-1, Pride

UFC, K1, Pride... a kemény világ :)
BUTTON_POST_REPLY
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: supras »

Aha ott voltak meg Michael Clark Duncan is<br><br>25.én nehézsúlyú Pride forduló. Asszem Leko tuti elindul! Jelezte Randlema az indulást sajnos tuti nem nyer de jó lenne ha valakit leverne
Alien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 196
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 00:01:37
Tartózkodási helyCOLON Isaszeg/Bp/Naprendszer

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: Alien »

Jól láttam?<br>A Tito Vs. Chuck meccs alatt nézõk között feltünt Juliette Lewis és George Clooney is???<br>Lehet, hogy a " From Dusk Till Dawn" második részét forgatták a helyszínen? ;D
Fight....
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: szarabb »

Prideban tovább ment volna - a bíró engedte volna még. Aztán lehet, hogy más lett volna  szitu. De én örülök Chucknak:)<br>Pécsi gálára szeretne valaki jönni - jegyek ügyében kérdezem. <br>
SzaRABB
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Félreértés ne essék: én szeretem Ortizt és Lidellt is. Ettől függetlenül ökörség volt Ortiz részéről, hogy megpróbálta a saját fegyverével legyőzni Lidellt. Mégis, hogy képzelte vajon? Az első menet végén Oyamának helyre kellett volna tenni a fiút, mert nagyon túl volt fűtve érzelmilef, szerintem izgult is. Görcsösen próbálta megverni Lidellt, ráadásul a saját műfajában és ez nagyon nagy hiba volt.
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: supras »

Az én szememben Ortiznak nem kell nőni. De Iceman sokkal jobb volt lábon. Gondolom dacből se csinálják de jól jönne a ketreceseknek egy pár Chute Boxe féle edzés programm
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: Sama »

Szerintem ez szandekos volt Ortiz reszerol. Felvallalta, hogy okolharcba gyozze le Lidell-t vagy kapjon ki tole. Ezzel eleg sokat nott a szememben, ettol fuggetlenul nagy hulyeseg volt :)
If you don´t want pain
You don´t understand
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Supras<br><br>Szerintem az volt az oka, hogy Tito rossz stratégiát követett. Azt hitte, hogy mivel mostanában sok Thai bokszot edzett, már elég is lesz ahhoz, hogy Lidell ellen állva győzzön.Összesen 2 tétova kísérletet tett arra, hogy földre vigye Icemant. Nem akartam hinni a szememnek. Én nem Lidell titkos submission technikáitól való félelemnek, inkább a túlzott magabiztosságnak és arroganciának, valamint a rossz stratégiának tulajdonítom ezt.
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: supras »

Hogy ott is nyert volna azt nem tudom de valami oka biztos volt hogy Tito csak egyszer próbálta levinni a földre.
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: Sama »

Chuck Lidell, mintha megkoszonne a meccs utan a Gracie csaladnak, hogy felkeszitettek erre a meccsre, kar, hogy nem volt egy kis foldharc, lehet, hogy Chuck jol megsubmissionolte volna Tito-t  ;D
If you don´t want pain
You don´t understand
egyenes

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Szerintem miota Gracie kilepett a boltbol inkabb wrestinges a hangulat. ;)
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: supras »

[quote author=Mazsolino link=board=profiboksz;num=1076483707;start=150#157 date=04/06/04 ť 16:13:53]A Pride meccsek sokkal jobbak. A nézők sem olyan parasztok mint Amerikába. A Japán mentalitás sokkal jobb, nem örjöngenek és nem fújjolják ki az ellenfelet. [/quote]<br><br>Igen ebben egyetértek de semmi nem fogható ahhoz a gladiátor hangulathoz ami az UFC meccseken van
Mazsolino
Kihívó
HozzászólásokCOLON 113
CsatlakozottCOLON 2003-02-06 12:55:12
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: Mazsolino »

A Pride meccsek sokkal jobbak. A nézők sem olyan parasztok mint Amerikába. A Japán mentalitás sokkal jobb, nem örjöngenek és nem fújjolják ki az ellenfelet.
"Victory is not about first place; we are victorious when we learn from the experience and improve ourselves for the next challenge."
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: szarabb »

Edgegod, <br>Én edzek rá - keményen. már a cigiről is leszoktam:) biztos, hogy több menetet bírok lábon mint Sapp:)<br>Silva - Couture: szerintem Silva klincsből annyira jól térdel, hogy ezzel is megfoghat bárkit - lásd Pride döntő - jackson elleni meccs.  ;)
SzaRABB
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: edge »

Volt "szerencsém" megnézni a Bob Sapp VS Seth Petruzelli meccset. Ezt a Sappot valaki már kiüthetné végre de nagyon csúnyán :). Itt is lemegy 10 másodperc múlva az elsõ ütéstõl, meg is van fogva, de utána a "jónevû" Petruzelli lesérül (számomra nem derült ki hogy mitõl - talán még tudná is folytatni) és kihirdetik Sapp gyõzelmét.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: supras »

Nagyon jó a meccs köszi hogy belinkelted. Na ez a Gladiator hangulat hiányzik a Prideból<br><br>Szerintem ott dőlhetne el a Couture - Silva hogy ha Silva fel tud álni és be tud vinni jó fejrúgásokat akkor elég nagy az esélye.
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: szarabb »

ja és aki még nem láthatta a tito vs chuck meccsett. íme egy link. nekem még működött: <br>http://thecyndicate.com/Video/
SzaRABB
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: Sama »

2 cd-t megneztem az UFC 47-bol es igen jo meccseket lattam. Kb 90% stand up van, foleg a Nick Diaz-Robbie Lawler meccs tetszett eddig.
If you don´t want pain
You don´t understand
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: szarabb »

Silva győzelme sem kizárt - nem olyan rossz a földön:) lásd yoshida elleni meccse. <br>ha megengeditek akkor egy sportesemény infóját mellékelem: <br>2004. április 17. PVSK csarnok, nemzetközi thao box gála. ahol muay thait írtam - ott értelemszerűen könyök és térd is - védő nélkül. fejre is. <br><br>1.      Horváth Csaba/Pécs – Herczer Klaudiusz/Kaposvár<br>Thai Box, -70 kg, 3 menet<br><br>2.      Csíkvári Tamás/Budapest – Szlovákia<br>Muay Thai, -75 kg, 3 menet<br><br>3.      Tomkó Miklós/Siklós – Ács Marcel/Kaposvár<br>Thai Box, -78 kg, 3 menet<br><br>4.      Andrej Beck/Horvátország – Jankovics Róbert/Budapest<br>Low kick, -88 kg, 3 menet<br><br>Trixi Kreatív Mozgás Stúdió, Táncbemutató<br><br>5.      Nagy András (W.P.K.A európa bajnok)/Pécs – Soós András<br>Thai Box, -67 kg, 3 menet<br><br>6.      Vulics József (W.P.K.C. európa bajnok)/Pécs – Peter Baran/Szlovákia<br>Muay Thai, -63,5 kg, 3 menet<br><br>7.      Hortobágyi Gábor (W.P.K.A. európa bajnok)/Pécs – Vlado Stevanovic/Horvátország<br>Low kick, -88 kg, 3 menet<br><br>8.      Brunner Tihamér (W.K.A. világbajnok)/Pécs – Robert Gregor/Szlovákia<br>Muay Thai, +95 kg, 5 menet<br><br>belépő kb. 1000 Ft.
SzaRABB
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Sama<br><br>A Couture vs Silva meccset én is nagyon szeretném látni. Randy mindenkit képes legyőzni, szerintem Silva ezt a meccset elbukná.<br><br>Az igaz, hogy Hughes izomból csinálja amit csinál, de azt nagyon látványosan, nemde?  ;D
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: Sama »

Bar en is mellelottem, orulok, Lidell gyozelmenek. Belfort elleni meccsen Lidellre tennem a penzem, mintha ugy emlekeznek, hogy az 1 meccsen 1x eleg rendesen leutotte Belfortot (talan az utolso menetben).<br>Barin tetszett, amit irtal ("unalmasan küzdő, fantáziátlan  harcosaiknak köszönhetik, akik izomból, és nem agyból verekednek"), ezert is orultem pl, amikor BJ Penn legyozte Matt-et.<br><br>Ja es Pride rulez :)<br>Wand Silva a kiraly, Silva-Couture meccset a nepnek  ;D
If you don´t want pain
You don´t understand
BUTTON_POST_REPLY