×

profiboksz.hu https://www.profiboksz.hu//images/logo.png Igencsak megszenvedett aktuális ellenfelével a 2 éves szünet után tavaly visszatért Paul 2007-03-10 08:16:50 https://www.profiboksz.hu/2007/03/10/penteki-eredmenyek/

Pénteki eredmények

Igencsak megszenvedett aktuális ellenfelével a 2 éves szünet után tavaly visszatért Paul Spadafora (képünkön). Az IBF korábbi könnyűsúlyú bajnoka, a teljesen ismeretlen Oisin Fagan ellen 10 menetben csak megosztott pontozással volt képes győzni. A pontozólapokon 98-91 és 97-93 állt Spadafora, míg 96-95 Fagan javára.
Minden idők legnehezebb hivatalos ökölvívó mérkőzését rendezték ma hajnalban az Egyesült Államokban. A 417 font (189kg) súlyú Eric "Butterbean" Esch már az első menetben padlóra küldte Joe Silicianot (313 font, 142kg). A második felvonásban újabb 3 padlózás után a mérkőzésvezető befejezettnek tekintette az összecsapást. Az előmeccsen debütált Esch fia, Brandon "Babybean" Esch. Nem sikerült túl jól a bemutatkozás, ugyanis Matt Eckerle már az első menet közepén olyan csúnyán kiütötte Babybean-t, hogy annak 10 percre volt szüksége, hogy felálljon a padlóról, de szerencsére már saját lábán hagyta el a ringet.
Újabb könnyű győzelmet aratott Julio Cesar Chavez Jr. A legendás JC fia a 3. menetben ütötte ki a gyenge képességű Raul Munozt.
KO vereséget szenvedett a korábbi világbajnok Robbie Peden. Az ausztrál versenyző Ranee Ganoy ellen a 7. menetben padlóra került, majd a 8. menetben olyan komoly bajban volt, hogy a mérkőzésvezető közbeugrott és kihirdette Ganoy győzelmét.